Muzeum věžáků Kladno

Aktuality

Zpět

Muzeum zůstává zavřené minimálně do stupně PES 2

1. 12. 2020

V souvislosti s rozvolňováním restriktivních opatření se množí dotazy, zda bude Muzeum věžáků již otevřené. Zatím vás ale musíme zklamat.

S ohledem na skutečnost, že se nacházíme v obytném domě, a na požadavek omezené kapacity jsme rozhodli muzeum zatím neotevírat. V omezeném režimu začneme fungovat poté, co index rizika PES klesne na druhý stupeň. 

Vstupenky zakoupené na podzimní termíny zůstávají v platnosti, budeme včas informovat o tom, kdy bude možné si je přerezervovat.

Děkujeme za pochopení.

Do odvolání máme zavřeno, rezervace jsou pozastaveny

8. 10. 2020

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci jsou na základě opatření vlády zakázány návštěvy muzeí a podobných institucí.

Návštěvníci, kteří si zakoupili vstupenky na zrušené termíny v tomto období, mohou pro vrácení peněz či přerezervování termínu kontaktovat Městské informační centrum (T. G. Masaryka 499, tel. 312 604 540 nebo 312 604 543); doporučujeme počkat do doby, kdy bude zřejmé, že můžeme znovu otevřít.

- aktuálně jsme pozastavili možnost rezervací. Zpřístupníme je opět v okamžiku, kdy bude zřejmější, v jakém režimu a kdy budeme moct znovu otevřít.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.


Muzeum mezi tipy na letošní léto

1. 7. 2020

Máme radost, že nás Magazín iDnes.cz zařadil mezi čtyři turistické novinky, které o letošních prázdninách "musíte" vidět :-)

Celý článek včetně dalších tipů najdete zde »

Vypsali jsme termíny na červenec

4. 6. 2020

V sekci Rezervace si nyní můžete zarezervovat či koupit vstupenky na červencové termíny. Pro návštěvu muzea stále platí mimořádné podmínky (povinnost nosit roušky, menší skupiny apod.).

Zpět