Muzeum věžáků Kladno

Aktuality

Zpět

Do odvolání máme zavřeno, rezervace jsou pozastaveny

8. 10. 2020

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci jsou na základě opatření vlády zakázány návštěvy muzeí a podobných institucí.

Návštěvníci, kteří si zakoupili vstupenky na zrušené termíny v tomto období, mohou pro vrácení peněz či přerezervování termínu kontaktovat Městské informační centrum (T. G. Masaryka 499, tel. 312 604 540 nebo 312 604 543); doporučujeme počkat do doby, kdy bude zřejmé, že můžeme znovu otevřít.

- aktuálně jsme pozastavili možnost rezervací. Zpřístupníme je opět v okamžiku, kdy bude zřejmější, v jakém režimu a kdy budeme moct znovu otevřít.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.


Přednáška v rámci Dne architektury v sobotu 3. 10. od 11:30

29. 9. 2020

Jak se rodilo muzeum věžáků a co jeho vzniku předcházelo. Vystoupí řada zajímavých hostů a přednášku povede jeden z hlavních tvůrců, kurátor Alexandr Němec. Z důvodu kapacity prostoru nutná předchozí rezervace na tel. čísle 797795782.

https://www.denarchitektury.cz/program/kladno-muzeum-vezaku/

Díky za obrovský zájem! Sledujte nás, tu a tam přidáváme další termíny

8. 9. 2020

Většina míst na září i říjen už je plně rezervovaná. Mockrát děkujeme za váš zájem. Dle možností průvodců přidáváme na soboty volné termíny, informace o nich najdete na našem Facebooku nebo Instagramu.

S ohledem na hygienickou situaci nechceme kapacity navyšovat výrazněji. Děkujeme za pochopení.

Na srpen přidáváme nové termíny, nejbližší na 15. 8.

11. 8. 2020

Moc nás těší váš zájem o prohlídku muzea. Na druhou půlku srpna proto budeme průběžně navyšovat kapacity podle zájmu a možností průvodců.

Na 15. 8. jsme tak přidali termíny od 10:00 a 14:30. Rezervujte si svá místa

Pro aktuální informace o nových termínech sledujte náš Facebook

Rezervace na termíny až do konce prázdnin

14. 7. 2020

V sekci Rezervace si nyní můžete zarezervovat či koupit vstupenky až do konce letních prázdnin. Tak přijďte, těšíme se na vás.

Muzeum mezi tipy na letošní léto

1. 7. 2020

Máme radost, že nás Magazín iDnes.cz zařadil mezi čtyři turistické novinky, které o letošních prázdninách "musíte" vidět :-)

Celý článek včetně dalších tipů najdete zde »

Vypsali jsme termíny na červenec

4. 6. 2020

V sekci Rezervace si nyní můžete zarezervovat či koupit vstupenky na červencové termíny. Pro návštěvu muzea stále platí mimořádné podmínky (povinnost nosit roušky, menší skupiny apod.).

Zpět